Thursday , January 21 2021
Lajmi i fundit

Parashikimi i motit: PREJ TË MARTËS PRAPË DIELL

Vranesira, Oblacno, UlcinjTë dielën dhe të hënën në Adriatikun jugor do të mbizotërojë mot me vranësira dhe shi të dobët, me erë jugore, lajmëruan meteorologët.

Prej të martës, moti prapë do të jetë me diell, me erë të moderuar me drejtime të ndryshueshme.

Temperatura e ajrit në periudhën e përmendur në Ulqin do të sillet rreth 13 gradë Celsius.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top