Wednesday , September 23 2020
Lajmi i fundit

Parashikimi i motit: SONTE SHI, NGA E SHTUNA DIELL DHE MË NXEHTË

Vranesira, Oblacno, UlcinjSipas parashikimit të meteorologëve, sot në Adriatikun jugor do të kemi vranësira të tërësishme, ndërsa nga fundi i ditës janë të mundshme reshjet e shiut.

Nga mesi i natës në Ulqin pritet era e fortë verilindore dhe reshjet me bubullima.

Moti i bukur dhe rritja e temperaturës së ajrit, e cila prapë do të kalojë 30 gradë Celsius, priten nga e shtuna.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top