Saturday , August 15 2020
Lajmi i fundit

Parashikimi i motit: VRANËSIRA TË NDRYSHUESHME DERI NË FILLIM TË JAVËS

Vranesira, Oblacno, UlcinjDeri në fillim të javës së ardhshme në Adriatikun jugor do të mbizotërojnë mot me vranësira të ndryshueshme, lajmëruar meteorologët.

Sot pasdite duhet të presim shiun, rrebeshin dhe bubullimat, ndërsa nesër, prej mesit të ditës, kthjellim.

Nga e shtuna temperatura e ajrit do të ketë trend stabil të rritjes.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top