Thursday , January 21 2021
Lajmi i fundit

PARASHIMI I MOTIT, e enjte, 5 shtator

Mot me diell dhe nxehtë.

Era me drejtime veriore, 10 nyje.

Temperatura më e lartë e ajrit 30 C.

Deti i qetë. Shikueshmëria 20 km.

Ditët e ardhshme mot me diell.

Temperatura e ajrit pa ndryshime të mëdha.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top