Thursday , January 21 2021
Lajmi i fundit

PARASHIMI I MOTIT, e premte, 6 shtator

Mot me diell dhe nxehtë.

Era me drejtime perëndimore, 4 deri në 14 nyje.

Temperatura më e lartë e ajrit 30 C.

Deti me dallgëzim të pakët. Shikueshmëria 20 km.

Ditët e ardhshme mot me diell.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top