Monday , February 17 2020
Lajmi i fundit

“Parking Shërbimi”: PARKIMI FALAS DITËN E PARË TË BAJRAMIT

IMG-60e4e5ee4df63c1cf7f5a40f014d9d7d-VNga “Parking Servisi” uruan Kurban Bajramin të gjithë qytetarëve dhe turistëve të besimit Islam.

Drejtori ekzekutiv i kësaj kompani Aleksandër Jacoviq tha për Portalin Ul-info se me këtë rast ditën e parë të festës, të dielën, me 11 gusht, parkimi në parkingjet publike në territorin e Komunës së Ulqinit do të jetë falas.

One comment

  1. Shum gj a e fort par gjyna per kta si mushin xhepat kur mushen parkingat, gjysa komunes e gjysa vejdit.
    Shyqyr si isht ba parkingu mu pagu par disa ja kajn pa hajrin, ja kajn rras kompanis deri n mide. I kajn ble venet per gjys cmimit e ja reasin turistave tan cmimin.
    Si munet me qen si 1 shpi ka 6-8-10 vene parkingut, s pagen 3€ diten per ven e ja shet turistave 6€. A ka sistem mi kontrollu edhe me e nalu ket gja? Nji gja e mir hajrit u ba edhe asaj ja gjeten birucat

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top