Monday , July 16 2018
Lajmi i fundit

Partia demokratike: MYRTJA, IBRAHIMI DHE GJELLOVIQ NËNKRYETARË

Partia demokratikeXhelal Myrtja, Agron Ibrahimi dhe Suad Gjelloviq janë kandidatët për nënkryetar të Partisë demokratike, mëson Portali Ul-info.

Këtë vendim duhet ta sjellë Këshilli qëndror i kësaj parti, i cili do të mbahet së shpejti.

Në Kongres i cili u mbajt në fillim të prillit të këtij viti për lider të PD-së u zgjodh Fatmir Gjeka, ndërsa për zëvendësin e tij Gëzim Hajdinaga.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top