Tuesday , May 22 2018
Lajmi i fundit

Partia demokratike: URIME KRYEMINISTRIT TË KOSOVËS R. HARADINAJ

Partia demokratike, Demokratska partijaTelegram urimi i Partisë demokratike.

I nderuari Kryeministër i Qeverisë së Kosovës, z. Ramush Haradinaj!
Me rastin e zgjedhjes tuaj Kryeministër dhe emërimit te Qeverisë së re, pranoni urimet më të përzemërta të Partisë demokratike, simpatizantëve të saj dhe të gjithë shqiptarëve në Mal të Zi.
Urojmë që qeveria e re e Republikës së Kosovës dhe ju në krye të saj ta çoni Kosoven drejtë integrimeve mbarëshqiptare dhe europiane.
Ulqin, me 10. 09. 2017
Me respekt
Partia Demokratike
Kryetari,
Fatmir Gjeka

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top