Saturday , September 26 2020
Lajmi i fundit

Partia Pozitive: ALLMIR KOLLARI KRYETAR I FORUMIT RINOR

allmirNë mbledhjen e mbrëmshme të Këshillit komunal të Malit të Zi Pozitiv Ulqin, për kryetar të Forumit rinor në Ulqin një zëri është zgjedhur Allmir Kollari, student i shkencave juridike nga Ulqini.

Këshilli ka konstatuar që Kollari me punën dhe angazhimin e deritashëm ka merituar të udhëheqë të rinjtë e partisë Pozitive dhe i ka uruar shumë sukses në punën e mëtejme.

Kollari pastaj i falënderoj anëtarëve në zgjedhje dhe ka konstatuar që e ardhmja gjithsesi i takon gjeneratave të ardhshme. “Angazhimin në partinë Pozitive e shoh si detyrim moral ti ndihmoj shoqërisë me ndryshime në qytetin tonë të cilat do të çojnë kah progresi i përshpejtuar ekonomik dhe pozita më e mirë e rinisë”, tha ai.

3 comments

  1. Urime Allmir, shpresojm qe ke me kontribu dicka ne te mir te qytetit .

  2. red light district

    Me ty jena tan Allmir,suksese!!!

  3. allmo ,bravo nuk di a flasim per zgjelljet ne çikago apo ulqin sa partija isht ba e sa kryetar jan po kush ka me votu nuk e di…lene ere diasporen ere pacshofim se çfar karramolli bahet

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top