Friday , May 29 2020
Lajmi i fundit

Pasojat e motit të keq: STUHIA THEU EDHE ULLINJTË

IMG_4380Mini cikloni i cili mbrëmë, pak para mesnatës përfshiu Komunën e Ulqinit, shkaktoi dëme të mëdha.

Në vendbanimet Liman, Pinjesh dhe Meteriz era e fortë çoi pullazet, theu drunjtë, madje edhe trungjet e ullinjve shekullor.

Dëmi i vërtet do të vërtetohet ditët e ardhshme.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top