Saturday , May 25 2019
Lajmi i fundit

PD: Delegacioni i partisë në festimin shtetëror në Tiranë

 

PD (1)Në Pallatin e Brigadave në Tiranë u zhvillua pritja shtetërore e organizuar nga presidenti Ilir Meta me rastin e Festës Kombëtare, Ditës së Pavarësisë dhe të Flamurit.

Të pranishëm në këtë ceremoni ishin Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta, kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi, kryeministri Edi Rama, ministra të kabinetit qeveritar, si dhe ambasadorë dhe personalitete të huaja të ftuara për festat e flamurit.

Nga Partia demokratike njoftuan se në këtë solemnitet ishte edhe delegacioni i lartë i kësaj partie në krye me liderin Fatmir Gjeka dhe zëvëndësin Gëzim Hajdinaga.

 

IMG-a9b94060fbfed12807d2b84c56758654-V

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top