Monday , March 8 2021
Lajmi i fundit

PD: GJITHMONË BASHKËNDIEJMË ME TOKËN AMË

 

Fatmir Gjeka, Fatmir DjekaI nderuari President i Republikes se Shqiperise, Ilir Meta!

I nderuar Kryeminister Edi Rama!

Ne emer te Partise Demokratike dhe ne emrin tim personal, Juve e permes jush familjeve te viktimave te termetit te 26 nentorit, ju shprehim ngushellimet me te sinqerta, kurse te lenduarve sherim sa me te shpejte.

Ne gjithmone bashkendiejme me ju, ne gezime e hidherime, sepse syte andej i kemi, andej nga linden dielli, drejte tokes tone ame.

Kryetari i Partise demokratike,

Fatmir Gjeka

One comment

  1. Hajt tesh drejtor organizoje organizoje grupen e jote si t percjellin neper bot, me shku edhe me e rekllamu Ulqinin si ven per pushime se shum vet skajn ma shpi ku me shku. Ata pare ca i djegni neper shetrina ma mir me ha da popullit te pa fat

Komento te ul Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top