Tuesday , March 31 2020
Lajmi i fundit

PD: ME KOKTEJ SOLEMN DO TË FESTOJNË TETË VITE NGA FORMIMI I PARTISË

Partia demokratikeKëto ditë Partia Demokratike do të festojë 8-vjetorin e formimit të kësaj partie nacionale shqiptare, njoftohet nga PD-ja.

Siç paralajmëroi lideri i kësaj parti Fatmir Gjeka, me këtë rast të shtunën, me 28 dhjetor, në hotelin „Mediteran“, me fillim në ora 19:30, do të mbahet kokteji solemn.

„Kemi kënaqësinë që me këtë rast, e po ashtu edhe në prag të festave të Vitit të Ri, të mirëpresim anëtarët, simpatizuesit dhe kolegët tanë, përfaqësuesit e partive të tjera dhe aktivistët civil“, tha Gjeka.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top