Monday , March 8 2021
Lajmi i fundit

PDS: AKOMA ASGJË NUK KA PËRFUNDUAR

Loro Nrekic, Ljoro Nrekic, Loro NrekiqKryetari i Këshillit komunal të Partisë demokratike të socialistëve Loro Nrekiq ka deklaruar që, edhe pse mbrëmë është nënshkruar marrëveshja për formimin e pushtetit lokal, akoma asgjë nuk ka përfunduar.

“Nuk e kanë nënshkruar platformën as nuk janë precizuar zgjidhjet kadrovike. Presim të shohim si do të shkoj kjo gjë, sepse kjo mund të jetë e rrezikshme për ta, ndërsa e mirë për ne”, tha ai.

Sipas fjalëve të tija, në PDS nuk ankohen shumë. “Çdo kush punon si ja merr mendja. Nuk jemi të zhgënjyer, sepse vazhdojmë të jemi partia më e fortë në Ulqin”, shtoi Nrekiq.

3 comments

  1. Largoju more Loro prej medijave, se te ka dal faqja e zeze.. per hater te interesave tuaja personale, i ke lene te gjithe shoket ne rruge te madhe … Urime Fatmir!

  2. Loro po ta them me sinqeritet: ke fjetë kur të tjerët kanë krye punët. Nuk je për at vend ti, largohu, liroja ndonjë te riu që ka më shum energji dhe agilitet.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top