Thursday , August 13 2020
Lajmi i fundit

PDS: OSMANOVIQ NJËZËRI ZGJIDHET NË POSTIN E KRYETARIT

Sead OsmanovicNë mbledhjen e Këshillit Komunal të PDS-së në Ulqin, e cila u mbajt të martën mbrëma, Mr. Sead Osmanoviq një zëri u zgjodh në postin e kryetarit të Këshillit, mëson Portali Ul-info.
Në mbledhje ishin të pranishëm anëtari i Kryesisë Halil Dukoviq dhe anëtari i Këshillit Drejtues Bojan Gjakonoviq.
Më herët pëlqimin për zgjedhjen e Osmanoviqit e dhe Kryesia e PDS-së.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top