Wednesday , August 5 2020
Lajmi i fundit

PDS Ulqin: JAVËN E ARDHSHME VENDOSIN PËR OFERTËN

Loro Nrekiq, Ljoro Nrekic, PDS, DPSGjatë javës së ardhshme do të mbahet mbledhja e Këshillit ekzekutiv dhe atij komunal të Partisë demokratike të socialistëve në Ulqin, mëson Portali Ul-info.

Pritet që në këto organe do të vendoset për zgjedhjen e ofertës për rikompozim të pushtetit në Ulqin.

Ofertën PDS-së ia dërguan nga mesi i nëntorit Koalicioni “Bashkë për të ardhmen e Ulqinit” i Fatmir Gjekës dhe Forca e re demokratike.

Mbasi sjelljes së vendimit nga ana e këshilli komunal të PDS-së, ai do të vërtetohet në Kryesinë e partisë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top