Thursday , July 16 2020
Lajmi i fundit

PDS Ulqin: VIJOJNË PËRGATITJET PËR ZGJEDHJET PARLAMENTARE

DPS (6)Nga Këshilli Komunal i Partisë Demokratike të Socialistëve në Ulqin njoftuan se po vijojnë përgatitjet për zgjedhjet parlamentare.

Thuhet se të premten mbrëma u mbajt mbledhja e Këshillit në të cilën ishin të pranishëm koordinatori nga Kryesia Aleksandar Bogdanoviq dhe anëtari i Këshillit Ekzekutiv të PDS-së Andrija Radman.

“Në takim u diskutua për situatën aktuale politike në Ulqin dhe në Mal të Zi, si dhe për aktivitetet e Këshillit Komunal të cilat duhet të ndërmerren para zgjedhjeve parlamentare”, thuhet në kumtesë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top