Thursday , October 18 2018
Lajmi i fundit

PDS: UVERTURË E MIRË PËR ULQIN

dps_logoNë Partinë Demokratike të Socialistëve shprehën kënaqësinë për rezultatet shumë të mira të cilët i arritën gjatë ditës së djeshme në Mojkovac, Petnicë, Tuz dhe Cetinë.

“Kjo është një uverturë e mirë për zgjedhjet të cilat së shpejti do të mbahen në Ulqin”, thanë nga kjo parti.

Zgjedhjet lokale në këtë komunë do të mbahen në fillim të vitit të ardhshëm.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top