Tuesday , July 7 2020
Lajmi i fundit

PDS: ZGJIDHET KËSHILLI I RI EKZEKUTIV

IMG-57d65475546cb147fdf7a892cbdddf61-VTë martën mbrëma u mbajt mbledhja e Këshillit Komunal të Partisë Demokratike të Socialistëve në të cilën u zgjodh Këshilli Ekzekutiv i kësaj parti në Ulqin i cili do të ketë 23 anëtarë.

U caktuan datat e mbledhjeve të këshillave lokal në të cilët do të propozohen kandidatët për Kongres dhe Këshillë Qendror të Partisë.

Kongresi i PDS-së do të mbahet me 30 nëntor të këtij viti.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top