Thursday , March 21 2019
Lajmi i fundit

„Për arsye teknike“: PËRZGJEDHJA E NREKIQIT SHTYHET PËR TË ENJTEN

loro-nrekiqEdhe pse këshilltarëve të Parlamentit lokal iu dërguan të premten ftesat me njoftimin se të martën me 15 Maj, do të mbahet mbledhja në të cilën do të zgjidhet kryetari i ri i Komunës, kjo do të ndodh dy ditë më vonë.

Kjo mbledhja u shtye për të enjten, siç njoftohet jozyrtarisht, për arsye teknike.

Për kryetar të Komunës së Ulqinit do të zgjidhet Loro Nrekiqi, kryetari i Këshillit komunal të Partisë Demokratike të Socialistëve dhe bartësi i listës së kësaj parti në zgjedhjet lokale të cilët u mbajtën me 4 Shkurt.

One comment

  1. Arsyet teknike dmth nuk ka mrrit qirosi mi i myll tan birat ca i ka cil. I ka met shpirti ne fotel, zor e ka me e lshu, isht e amel si shpirti. Par, mic isht aj, tesh e sjellen aj prep lonjen edhe ka me u kthy aty prep, sha len aj kerkuj me ja ni lezetin shum, Vec nese bosi ja ep denji pozit ku munet me “e knaq” shpirti ma shum se aty ku ka qen deri tesh. Venin e ambasadotit ne Kine ja morri kolega-klyshi Darkoja, tesh qirosit i ka met bela me e cu ne konzullat ne NY, me u munu me dallavere me i sjell Ulqinakt prep mas vejdit, me e shpla pak ftyren para atyne si e ka perkrah ne fillim e ja kan sjell shpinen kur e kan pa se cfar mallit isht

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top