Sunday , February 17 2019
Lajmi i fundit

Për shkak të plaçkitjes në Ulqin: ARRESTOHEN DY PERSONA NGA PODGORICA

Prangat, Lisice, Policia, PolicijaDy persona minoren, C.I. dhe I.F. me banim në Podgoricë, janë arrestuar dje, mëson Portali Ul-info.

Ato dyshohen se në fillim të këtij muaji në Ulqin kanë kryer veprën penale plaçkitje.

Me padi penale ato iu dorëzuan prokurorit kompetent.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top