Thursday , May 28 2020
Lajmi i fundit

Për shkak të shkeljes së kufizimit të daljes pas orës 19: ARRESTOHEN TRE PERSONA NË ULQIN

 

Prangat, Lisice, Policia, PolicijaPolicia e Ulqinit të mërkurën mbrëma arrestoi tre persona për shkak të shkeljes së kufizimit të daljes nga objektet banuese në periudhën pas orës 19, mëson Portali Ul-info.

Nga liria u privuan shtetasi i Republikës së Shqipërisë F.P., shtetasi i Republikës së Serbisë M.O. dhe shtetasi i Malit të Zi nga Ulqini K.I.

Ato janë gjetur në vendin publik nga ana e zyrtarëve të policisë dhe të enjten në mëngjes do të dërgohen në Prokurorinë Themelore Shtetërore dhe do të merren në pyetje.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top