Thursday , June 4 2020
Lajmi i fundit

Për shkak të shkeljes së rregullave: ARRESTOHEN TRE PERSONA NË ULQIN

PolicijaPolicia e Ulqinit të enjten mbrëma arrestoi tre persona për shkak të shkeljes së kufizimit të daljes nga vendi i banimit pas orës 19.

Siç thuhet, u privuan nga liria M.I., I.E. dhe J.F. nga Ulqini, sepse u gjetën në vendin publik nga zyrtarët policor.

Ato të premten në mëngjes do të dërgohen në Prokurorinë Themelore në Ulqin.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top