Monday , July 13 2020
Lajmi i fundit

Përforcohet klubi i Ulqinit: “OTRANT OLIMPIK” PËRFORCOHET ME TRE LOJTARË

 

IMG-fc822ad998d2ac48d21e826c25f87355-VKF “Otrant Olimpik” do të luajë pjesën e dytë të sezonit në Ligën e Dytë të Malit të Zi i përforcuar me tre futbollistë.

Anëtarë të rinj të këtij klubi do të jenë Millosh Vukiq, i cili deri tani luajti për “Bokelin” nga Kotorri, si dhe Leon Dushaj dhe Kenan Orahovac nga “Deçiqi”.

Përndryshe, “Otrant Olimpiku” të shtunën luajti ndeshjen miqësore me skuadrën “Metallac” nga Gornji Millanovac e cila luan në Ligën e Parë të Serbisë. Ulqinakët e humbën ndeshjen me rezultatin 0:1.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top