Thursday , July 16 2020
Lajmi i fundit

Përfundimi i kampionatit në Ligën e Dytë: “OTRANT OLIMPIK” NË VENDIN E KATËRT

Druga LigaPas 36 xhirove të luajtura, të shtunën përfundoi kampionati 2018/19 në Ligën e Dytë në futboll.

Futbollistët e “Otrant Olimpikut” e përfunduan garën duke humbur në Bijello Pole (0:2), nga skuadra vendase “Jedinstvo”.

Me 51 pikë të fituara (14 fitore, nëntë barazime dhe 13 ndeshje të humbura) ato e përfunduan sezonin në vendin e 4.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top