Thursday , June 4 2020
Lajmi i fundit

Përfundon Panairi në Vjenë: PRESIM MË SHUMË MYSAFIRË NGA AUSTRIA

IMG-9a5aa3bf53208a4c213f4224fcf39a79-V (1)Këtë vit presim më shumë turistë nga Austria në rivierën e Ulqinit, thanë punëtorët turistik dhe përfaqësuesit e Organizatës Turistike të Ulqinit të cilët këtë vit ishin të pranishëm në “Ferien Messe Wien” i cili të dielën përfundoi në Vjenë.

Siç thanë, ekziston interesimi për vizitën e Ulqinit, por mysafirët potencial nuk janë mjaftueshëm të informuar për ofertën tonë turistike. Panairi ishte mundësi e re që kjo të ndryshojë dhe të krijohen kontaktet me agjencitë austriake.

Gjatë panairit kryetari i Komunës së Ulqinit Loro Nrekiq bisedoi me ambasadorin e Malit të Zi në Vjenë Zhelko Peroviq

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top