Wednesday , August 12 2020
Lajmi i fundit

Perla e Bunës: SERIALI TË SHTUNAVE NË RTS

Nga e shtuna e ardhshme, me 29 shtator, me fillim në ora 21, në Programin e Parë të Radio – Televizionit të Serbisë (RTS), do të shfaqet seriali “Perla e Bunës”.

Kjo komedi bashkëkohore, romantike, por dhe plot aksion, në pjesën më të madhe është xhiruar në Ulqin.

Filmin deri tani në kinematë përgjatë Evropës dhe Amerikës e kanë parë rreth 200.000 njerëz.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top