Thursday , March 21 2019
Lajmi i fundit

Përurimi i librit: “E VËRTETA PËR NOLIN” – Dr. Entela KOMNINO

 

perurimi (1)Qendra për kulturë dhe Biblioteka e Ulqinit organizojnë përurimin e librit “E vërteta për Nolin”  të autores Dr. Entela Komnino.

Folëse në këtë mbrëmje kulturore do të jetë Valbona Kurti, kryeredaktore e emisionit STOP në TV Klan, ndërsa moderatore do të jetë Ardita Rama, udhëheqëse e Bibliotekës.

Përurimi do të mbahet të shtunën, me 12 Maj, me fillim në ora 11 në Bibliotekën e qytetit.

One comment

  1. Libri ‘E vërteta për Nolin’ gjendet online tek ‘https://www.botimeshqip.com/4283_entela-komnino’

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top