Wednesday , October 16 2019
Lajmi i fundit

Pjesa e parë e garës në Ligën e Dytë: “OTRANT OLIMPIK” NË VEND TË PESTË

Otrant OlimpikKëtë javë përfundoi pjesa e parë e garës në Ligën e Dytë të Malit të Zi në futboll.

Sipas tabelës së publikuar nga Federata Malazeze e Futbollit, “Otrant Olimpik” këtë pjesë të garës e përfundoi në vendin e pestë.

Është interesante që nga 10 skuadra në këtë garë madje shtatë kanë në mes 25 dhe 30 pikë, që do të thotë se do të jetë garë shumë e vështirë për të hyrë në barazh.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top