Wednesday , April 14 2021
Lajmi i fundit

Pobjeda: NË PLAZHIN E MADH GJENDET TRUPI I PAJETË

Policia, PolicijaNë Ulqin në Plazhin e Madh në automjet me targa të huaja, u gjet trupi i pajetë i një mashkulli, mëson Pobjeda.

Të gjitha detajet rreth kësaj ngjarje dhe si ndodhi vdekja në kampshtëpizë e këtij, me shumë mundësi, shtetasi të huaj,  do ta tregojë hetimi.

Për ngjarjen u njoftua prokurori i lartë i shtetit i cili, pas inspektimit, urdhëroi autopsinë, e cila do të bëhet të enjten.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top