Thursday , December 3 2020
Lajmi i fundit

Podgoricë: ABAZOVIQ BISEDOI ME DREJTUESIT E KOALICIONIT “BASHKË NJË ZA”

Abaz, Gjeka, ZenkaDrejtuesit e Koalicion Shqiptarë “Bashkë një za” – Fatmir Gjeka dhe Mehmed Zenka u takuan të hënën në Podgoricë me drejtuesit e Koalicionit “E zeza në të bardhë”, të cilin e drejton lideri i URA-së Dritan Abazoviq, shkruan Vijesti.

Ato fillimisht uruan njëri tjetrin për rezultatet e mira zgjedhore, si dhe biseduan për situatën momentale politike në Mal të Zi.
Të hënën u publikuan rezultatet zyrtare të zgjedhjeve parlamentare të cilët në këtë vend u mbajtën me 30 gusht.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top