Wednesday , October 23 2019
Lajmi i fundit

Podgoricë: PËRURIMI I LIBRIT „SHQIPTARËT DHE UNË“ I J.NIKOLAIDISIT

JovaniNë Bibliotekën Kombëtare „Radosav Lumoviq“ në Podgoricë, të enjten me 20 qershor në ota 2019, me fillim në ora 19, do të organizohet prezantimi i librit „Shqiptarët dhe unë“ i shkrimtarit Jovan Nikolaidis.

Përveç autorit, në përurim do të flasin dr. Vlladimir Vojinoviq dhe Gazmend Çitaku.

Mediator i ngjarjes do të jetë gazetarja Vesna Shoshkiq.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top