Friday , January 15 2021
Lajmi i fundit

Policia: DY PADI PENALE NË ULQIN PËR SHKAK TË SHKELJES SË MASAVE

Gjykata themelore, Osnovni SudDrejtoria e Policisë ngriti paditë penale kundër 25 personave për shkak të mosrespektimit të dispozitave shëndetësore në ditët e fundjavës.

Siç thuhet, dy padi penale u ngritën në territorin e komunës së Ulqinit.

Nga ky institucion dhe nga Policia Komunale e Ulqinit apeluan prapë tek qytetarët që të respektojnë masat e Trupit Nacional Koordinues.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top