Thursday , October 22 2020
Lajmi i fundit

Policia Komunale: MBYLLEN DISA OBJEKTE

IMG-44d325652425db1d46be5f1ca03c132d-VPolicia Komunale dhe Inspektorati Turistik të mërkurën kanë kontrolluar objektet e përkohshme.

“Tek ato që nuk siguruan të gjithë letrat e nevojshme për punë, u vendos dryni”, njoftohet nga administrata lokale.

Thuhet se aksioni do të vazhdojë edhe ditët e ardhshme në tërë territorin e Komunës së Ulqinit.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top