Wednesday , October 21 2020
Lajmi i fundit

Policia Komunale: TË PREMTEN DHURUAN MASKA, NGA E SHTUNA GJOBA PËR MOSBARTJEN E MASKËS DO TË JETË 100 EURO

Maske, MaskaZyrtarët e Policisë Komunale në Ulqin të premten i kanë dhënë qytetarëve  maskat mbrojtëse falas.

Po ashtu, qytetarët e Ulqinit u njoftuan se nga dita e ardhshme do të gjobitën të gjithë ato që në hapësirat e hapura dhe të mbyllura publike do të jenë pa maska mbrojtëse.

Siç theksohet, gjoba do të ketë vlerën 100 euro.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top