Wednesday , April 14 2021
Lajmi i fundit

Policia Komunale: TETË PERSONA GJOBITEN ME NGA 100 EURO

Maske, MaskaNga Policia Komunale në Ulqin njoftuan se të premten, në bashkëpunim me organet tjera shtetërore, u gjobiten tetë persona me nga 100 euro.
Personat u gjobiten për shkak të mosmbajtjes së maskës.
Shtohet se ditët e ardhshme do të vazhdohet me kontrollin e zbatimit të masave dhe rregullave epidemiologjike në tërë territorin e kësaj komune.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top