Wednesday , April 14 2021
Lajmi i fundit

Policia: KONTROLLE STRIKTE TË RESPEKTIMIT TË MASAVE

PolicijaNga Policia e Ulqinit njoftuan se në bashkëpunim me organet tjera do të rrisin kontrollin e respektimit të masave epidemiologjike në territorin e kësaj komune.

Apelohen qytetarët që të respektojnë me përpikëri masat për të ruajtur shëndetin e tyre dhe të afërmve.

Me këtë rast u paralajmërua se të premten Skuadra e Komunës për Mbrojtje dhe Shpëtim, para ndërtesës së Komunës së Ulqinit, do të mbajë konferencë për shtyp.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top