Friday , August 14 2020
Lajmi i fundit

Policia: NJË PADI PENALE NË ULQIN PËR SHKAK TË MOSRRESPEKTIMIT TË MASAVE

Policia, PolicijaPolicia në ditët e fundjavës dorëzoi paditë penale për shkak të mosrespektimit të rregullave shëndetësore, njoftohet nga ky institucion.

Siç theksohet, një padi penale u ngrit edhe në territorin e komunës së Ulqinit.

Nga Trupi Nacional Koordinues dhe nga Komuna e Ulqinit apeluan tek qytetarët që me përpikëmëri të respektojnë masat dhe vendimet e organeve kompetente.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top