Wednesday , October 16 2019
Lajmi i fundit

Policia: POLAKËT GJETËN ÇANTËN ME DOKUMENTE DHE PARA TË SHTETASIT SHQIPTAR

Plazhi i vogel, Mala plazaShtetasit e Polonisë Krzysztof dhe Katarzyna Suchareska dorëzuan sot në Njësinë Policore në Ulqin çantën prej lëkure, të cilën e gjeten në Plazhin e Vogël.

Në çantë ishin paratë, bizhuteria dhe dokumentet personale të dy shtetasve të Republikës së Shqipërisë.

Polakët me dy fëmijë të mitur pushojnë në vendbanimin Pinjesh dhe për herë të parë janë në rivierën e Ulqinit.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top