Tuesday , August 4 2020
Lajmi i fundit

Porcioni falas: NA NEVOJITET LOKALI TË NDAJMË USHQIMIN

 

Porcioni falasNa nevojitet lokali ku do ta realizonim aksionin humanitar “Porcioni falas”, gjegjësisht ndarjen e ushqimit të ngrohtë për familjet më të rrezikuara gjatë dy muajve të dimrit, njoftohet nga ky grup.

Ato realizuan një sërë aksionesh të suksesshme të ofrimit të ndihmës individëve dhe familjeve në nevojë në komunën e Ulqinit.

Vetëm në fillim të këtij viti në aksionin humanitar u ndanë mbi 17.000 porcione.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top