Thursday , August 13 2020
Lajmi i fundit

Postsezoni: DISA HOTELE JANË MBYLLUR, DISA PUNOJNË DERI NË MES TË NËNTORIT

HOTEL-OTRANT-ULCINJ.2Hoteli “Belvi”, i cili punon në përbërje të Ndërmarrjes hotelerike turistike “Riviera e Ulqinit” të martën ka mbyll dyert, ndërsa nga mesi i këtij muaj e njëjta gjë do të ndodh me hoteli “Olympic” dhe Kompleksin e nudistëve “Ada e Bunës”.

Është e sigurt që këtë muaj do të jenë të hapur hotelet “Otrant”, “Mediteran” dhe “Albatros”, derisa hoteli në Plazh të vogël i cili punon në kuadër të Fondit të pensionit dhe invaliditetit të Malit të Zi, do të punoj deri në mes të nëntorit.

Sipas fjalëve të hotelierëve të Ulqinit, ky sezon ishte më i suksesshëm se vitin e kaluar, ndërsa efektet financiare do të jenë të njohura deri në fund të vitit.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top