Monday , June 1 2020
Lajmi i fundit

Prej të martën: ÇMIMET MË TË LARTA TË KARBURANTIT

Gorivo, Dizel, Benzin, Karburanti, Nafta, BenzinaÇmimi i benzinës nga mesnata, pra nga e marta, do të jetë më i lartë për pesë cent, gjersa eurodizeli do të shtrenjtohet për dy cent, njoftohet nga Ministria e ekonomisë.

Litri i eurosuperit 95 dhe 98 në dy javët e ardhshme do të kushtojë 1,29 euro, gjegjësisht 1,33 euro.

Litri i eurodizelit do të kushtojë 1,14 euro.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top