Thursday , January 21 2021
Lajmi i fundit

PARASHIKIMI I MOTIT, e enjte, 12 shtator

Mot me vranësira të ndryshueshme, shi i përkohshëm dhe rrebesh me bubullima.

Era e forcuar, me drejtime jugore.

Temperatura më e lartë e ditës deri në 26 C.

Deti me dallgëzim të pakët. Shikueshmëria 10-20 km.

Ditët e ardhshme mot i ndryshueshëm dhe më i freskët.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top