Thursday , May 28 2020
Lajmi i fundit

Prokuroria në Kotorr: ULQINAKU SHKELI DY MASA

Kotor-Panorama-photo-zoran-NikolićProkuroria Themelore Shtetërore në Kotorr ia dërgoi aktakuzën Gjykatës Themelore në këtë qytet kundër një personi nga Ulqini për shkak të dyshimit se ka kryer veprën penale mosrespektim i rregullave mjekësore për parandalimin e sëmundjes së rrezikshme infektive.

Siç thuhet, i pandehuri P.S. nga Ulqini u akuzua se ka shkel dy masa.

Përkatësisht, ai doli nga objekti i banimit në periudhën prej orës 19 deri në 5 dhe drejtoi automjetin në komunikacion ndërqytetor.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top