Tuesday , March 31 2020
Lajmi i fundit

Promovimi: GAZETARËT NGA REGJIONI NË ULQIN

Ulqin, UlcinjGrupi studimor i mediumeve nga Serbia qëndron sot në vizitë Ulqinit gjatë të cilës do të vizitojë lokalitetet më interesante turistike në rivierën e Ulqinit, mëson Portali Ul-info.

Këtë vizitë e ka organizuar Organizata turistike e Ulqinit në bashkëpunim me Organizatën nacionale turistike në kuadër të fushatës promovuese në tregjet e regjionit.

Javën e ardhshme Ulqinin do ta vizitojnë dhe grupe të gazetarëve nga Maqedonia dhe Bosnja dhe Hercegovina.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top