Tuesday , June 25 2019
Lajmi i fundit

PSD: MBAHET KOKTEJI I FUNDVITIT

sdpNë hapësirat e Këshillit komunal të Partisë Socialdemokrate në Ulqin të premten u mbajt kokteji i Vitit të Ri.

Në këtë tubim anëtarët dhe simpatizuesit i përshëndeti kryetari i Këshillit të Ulqinit Naser Resulbegoviq, i cili është këshilltar i PSD-së në parlamentin e Komunës.

Ai shprehu kënaqësinë që PSD-ja në zgjedhjet lokale siguroi statusin parlamentar, si dhe të gjithëve i uroi suksese në Vitin e Ri 2019.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top