Friday , September 20 2019
Lajmi i fundit

PSD: SELIA NË ADRESË TË RE

IMG-c4ee0d02a7a5e7b7cf6252469f463a38-VKëto ditë u hap zyra e re e Këshillit Komunal të Partisë Socialdemokrate në Ulqin, njoftohet nga kjo parti.

Zyrën e hapën lideri i PSD-së Ranko Krivokapiq dhe anëtari i Kryesisë Ervin Spahiq, të cilët ishin në vizitë pune në Ulqin.

Zyra ndodhet në bulevardin “Vëllezërit Frashëri” (hapësirat e dikurshme të Organizatës Turistike të Ulqinit) dhe do të jetë e hapur çdo ditë prej orës 9 deri në 14.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top