Tuesday , June 18 2019
Lajmi i fundit

Qendra për Kulturë: FUNDJAVËN E ARDHSHME FESTIVALI I KËNGËS PËR FËMIJË

Fest shqipFestivali i Këngës për Fëmijë „Fest 13“ do të mbahet me 22 dhe 23 dhjetor të vitit 2018 me fillim në ora 19, njoftohet nga Qendra për Kulturë.

Siç theksohet, pritet që të performojnë 24 fëmijë dhe shumë surpriza të tjera.

Me koreografi do të prezantohen Shkolla e vallëzimit „Porta di Danza“, Shkolla e Muzikës Ulqin, Shkolla Fillore „Marshall Tito“ dhe Shkolla Fillore „Boshko Strugar“.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top