Friday , July 19 2019
Lajmi i fundit

Qendra për Kulturë: NISIN SHFAQJET PËR FËMIJË, RREGULLOHEN HAPËSIRAT

Qendra 1 (1)Nga Qendra për Kulturë u njoftua se ky institucion, edhe pse ballafaqohet me probleme financiare, së shpejti do të realizojë disa projekte të Teatrit për fëmijë.

Me këtë rast u rregulluan hapësirat në Qendër të cilat me vite ishin lënë pas dore.

Nga kjo ndërmarrje publike falënderuan kompanitë dhe individët të cilët i përkrahën dhe i ndihmuan në këtë punë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top