Thursday , May 28 2020
Lajmi i fundit

Qendra për Kulturë: TË ENJTEN SHFAQJA “MALAZEZI NË SHTRAT”

Crnogorac u krevetuNë Qendrën për Kulturë në Ulqin të enjten, me 22 nëntor, me fillim në ora 19, do të mbahet shfaqja interesante teatrale, njoftohet nga ky institucion.

Të gjithë që dëshirojnë do të mund të shohin shfaqjen “Malazezi në shtrat”(Crnogorac u krevetu), ku aktorët kryesor janë Pegja Shushkavçeviq dhe Ana Simunxha.

Hyrja është tre euro.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top